01.10.2018

Gość z Banku PKO BP S.A w naszej szkole

W dniu 19 września tego roku naszą szkołę, podczas zebrań z rodzicami odwiedziła P. Agnieszka Antoniak- pracownik Banku PKO BP S.A. Pani Agnieszka z przygotowanymi materiałami o oszczędzaniu i zakładaniu kont internetowych przez dzieci weszła do wszystkich pierwszych klas podczas odbywających się zebrań wychowawców z rodzicami. Dodatkowo odwiedziła też klasę 5b oraz 5c, której wychowawcą jest jeden z opiekunów SKO P. Elżbieta Fenczyszyn. Pani Agnieszka bardzo króciutko, ale rzeczowo opowiedziała rodzicom, jak założyć konto internetowe oraz jakie korzyści z tego płyną, co dziecko w ramach swojego konta może wykonać. W kilku słowach opowiedziała również o uczeniu oszczędzania i przedsiębiorczości. Umiejętności te bardzo są potrzebne w życiu.

 

img

img

0
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 12
  • 5