07.02.2013

Z kart kroniki SKO...

Historia SKO w naszej szkole sięga końca lat 30-tych ubiegłego wieku.

Od pokoleń wpajamy najmłodszym i młodzieży szkolnej umiejętność i zasady oszczędzania pieniędzy. Już  ponad 20 lat bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie: „Dziś oszczędzam SKO – jutro w PKO”. Mamy na tym polu wiele sukcesów i wyróżnień. W tym roku  nasza szkoła jako jedna z pierwszych w naszym regionie  przystąpiła do serwisu internetowego SKO. Od samego początku ta forma oszczędzania znalazła uznanie wśród dzieci. Korzysta z niej już prawie 60% uczniów szkoły podstawowej - bo tylko dla tej grupy dostępna jest elektroniczna forma oszczędzania.

Poniżej prezentujemy  kroniki szkolne, które brały udział w konkursie „Dziś oszczędzam SKO – jutro w PKO”

Kroniki1

 

copy_of_P1232725.JPG

 

Kroniki2

Która z okładek tych kronik jest najciekawsza poddajemy waszej ocenie

0
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 11
  • 19