11.09.2015

Wakacje z muzyką

Warsztaty muzyczne w Bystrem

W tym roku już po raz  dziewiąty, w dniach 29 czerwca -3 lipca odbyły się warsztaty muzyczne w Bystrem w Bieszczadach. Wzięło w nich udział 20 uczniów naszej szkoły oraz sześciu instruktorów. Zajęcia prowadzone były codziennie w pięciu grupach: wokalnej, gitary, gitary basowej, perkusji, instrumentów klawiszowych oraz dla wszystkich grup obowiązkowo – teoria muzyki. Wieczorem wszyscy spotykali się w świetlicy, gdzie pod czujnym okiem instruktorów grali razem wszystko to, czego nauczyli się w danym dniu.
     W czwartek, 3 lipca odbył się koncert finałowy, podczas którego uczestnicy warsztatów wykonali 14 otworów, których nauczyli się przez cały tydzień. Jak co roku dopisała publiczność. Były nią osoby wypoczywające w okolicznych pensjonatach. Koncert zrobił ogromne wrażenie na zgromadzonych gościach, nie obyło się oczywiście bez bisów.
    Tegoroczne warsztaty stały na bardzo wysokim poziomie. Uczniowie wykonywali między innymi utwory: „Africa”, zespołu Toto  „Superstition”, „Isn't she lovely”, Stevie-go Wonder-a m oraz „Ain't Talkin' 'Bout Love”, zespołu Van Halen

 testtest

test

1
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 7
  • 3
Komentarze