08.02.2016

W karnawale same bale

Bal karnawałowy w naszej szkole

4 lutego 2016 r odbył się w naszej szkole BAL KARNAWAŁOWY. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana białymi soplami, balonami, plakatami zachęcała do zabawy - najpierw przedszkolaków i uczniów klas I - III, a po południu starszych uczniów klas IV - VI oraz gimnazjum. W szkole zaroiło się od piratów, rycerzy , kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, oraz księżniczek, motyli, biedronek i różnych innych stworów i dziwadeł. Stroje były kolorowe, oddawały nawet najdrobniejszy szczegół wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, Jedni budzili podziw, a niektórzy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, a to za sprawą pani Bożenki Pandury, która poprowadziła ten bal. Były korowody, kóleczka,  tańce w parach. Atrakcją zabawy była fontanna czekoladowa i sokowa oraz "cuda" wykonane z balonów. Po południu odbył się bal dla uczniów klas IV - VI oraz dla młodzieży gimnazjalnej. Było mniej przebierańców, ale niektórym nie zabrakło wyobrażni i przyszli w pięknych strojach karnawałowych mieniących się cekinami i światełkami. Tegoroczna ZABAWA kARNAWAŁOWA NALEŻAŁA DO BARDZO UDANYCH.

imgimgimgimg

imgimg

 

4
Dodaj Komentarz
 • 16
 • 14
 • 22
Komentarze
 • klaudia glodzik
  klaudia glodzik
  176.107.xxx.xxx
  2016-04-19 10:30 | Temat: bal
  ODPOWIEDZ

  ale fajnie byloooo oby tak dalej super podobalo mi sie

 • kasjer_sko
  kasjer_sko
  178.217.xxx.xxx
  2016-02-14 23:01 | Temat: :)
  ODPOWIEDZ

  SKO Kośmidry serdecznie pozdrawia i propozycję dwóch konkursów na ferie zostawia :)
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga - tam więcej szczegółów
  http://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-kosmidry/ferie-czas-zaczac

 • Iza
  Iza
  176.107.xxx.xxx
  2016-02-09 10:16 | Temat: karnawał
  ODPOWIEDZ

  Widać że bal na sto par.

 • spbrzesko
  spbrzesko
  188.146.xxx.xxx
  2016-02-08 13:02 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

   Ѯ     Ѯ    Ѯ  Ѯ  ѮѮ
       ѮѮ   Ѯ Ѯ Ѯ ѮѮ  Ѯ
  Ѯ     ѮѮ ѮѮ ѮѮ  Ѯ ѮѮ  Ѯ  Ѯ
   Ѯ Ѯ ѮѮ Ѯ       Ѯ ѮѮ Ѯ
    ѮѮ Ѯ  ^        ^  ѮѮ Ѯ Ѯ ѮѮ
       Ѯ  (█)      (█)    Ѯ Ѯ
    ѮѮ Ѯ       O         Ѯ Ѯ Ѯ
  ,~. -. ,~-.  ╰╯       Ѯ  ѮѮ
  (Ѯ _(   ' _)-.  ,~--.  ѮѮ   ѮѮ
  ,~'_`   ,~-_)„(     ) )-. Ѯ    Ѯ
  (_(_.--.,~-.--.(_(_.,-~ ),~-.,~-. )
  Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku:)