15.02.2017

Szkolny konkurs SUDOKU

W ramach Roku Matematyki jaki obchodzimy w naszej szkole zorganizowaliśmy szkolny turniej w rozwiązywaniu SUDOKU.

14 lutego 2017 r. w naszej szkole odbyła się I edycja konkursu matematycznego w rozwiązywaniu SUDOKU.Konkurs miał na celu popularyzację łamigłówek, rozwijanie logicznego myślenia, przewidywania oraz dostrzegania związków pomiędzy poszczególnymi etapami rozumowania. W zmaganiach wzięło udział 21 ochotników szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczestnicy mieli do rozwiązania 2 diagramy o trzech poziomach trudności (łatwy, średni, trudny), w ciągu 30 minut. Wszystkim tym, którzy chcieli spróbować swoich sił dziękujemy za udział i uczciwą rywalizację. Organizatorem tego przędsięwzięcia byli:  pan mgr Jacek Rożek oraz pan mgr Krzysztof Sałek.

img   img

2
Dodaj Komentarz
  • 13
  • 11
  • 4
Komentarze