27.10.2015

Jesteśmy już uczniami

Pasowanie pierwszoklasistów

Uroczystość pasowania pierwszoklasistów na ucznia, to bardzo ważne wydarzenie w naszej szkole.  W tym roku szkolnym miało to miejsce 9 października. Najmłodsi naszej społeczności szkolnej zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności przed rodzicami, nauczycielami i swoimi starszymi kolegami. Następnie dyrektor szkoły Anna Hynowska dokonała aktu pasowania na ucznia, a wychowawczyni pani Elżbieta Obara wręczyła okolicznościowe dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców.  Na zakończenie zabrała głos pani Małgorzata Artyszuk - opiekun SKO, która przybliżyła historię SKO w naszej szkole, zaprosiła do wspólnego oszczędzania i rozdała ksiązeczki z symboliczną złotówką.

 test  test

2
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 17
  • 5
Komentarze