08.02.2013

Gramy i śpiewamy bo oszczędzamy

Realizujemy się poprzez swoje pasje i zainteresowania

Nasza szkoła pomaga swoim uczniom w rozwijaniu ich zainteresowań poprzez różne organizacje oraz koła zainteresowań. Są to np.  koła przedmiotowe, zajęcia taneczne, Koło Szachowe, zajęcia sportowe w różnych sekcjach, Koło Młodych Przedsiębiorców i wiele innych. Na szczególną  jednak uwagę zasługują zajęcia wokalno – instrumentalne, których opiekunem jest   pan Łukasz Jugo. To za jego sprawą w naszej szkole istnieje, aż 4 zespoły muzyczne a na gitarze gra „Pół” szkoły. To że, uczniowie są w posiadaniu profesjonalnego sprzętu muzycznego, to duża zasługa prężnie działającego SKO. Uczniowie czasem 2 lata oszczędzają, aby kupić sobie gitarę czy organy. Ale warto. Dziś zespoły uświetniają nam każdą uroczystość szkolną a także rozsławiają nas w środowisku lokalnym, gminnym, powiecie a nawet w województwie.

 

copy_of_155816_311830868921156_1210856182_n.jpg

 

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 6
  • 1