1

Czego życzyć Mamie z okazji jej Święta?
26 maja w Polsce obchodzimy bardzo ważne Święto – Dzień Matki
3
Blog SKO

SKO Wójcin

SKO Wójcin

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Może coś więcej o nas! Szkoła nasza położona jest na południu województwa łódzkiego. Choć jest to mała szkółka, to posiadamy dużo chęci do podejmowania różnorodnych zadań, wspierają nas w tych przedsięwzięciach nasi wychowawcy. Organizujemy różne akcje charytatywne, ekologiczne uczymy się przedsiębiorczości poprzez udział konkursach, a zwłaszcza uczymy się oszczędzać w SKO. Zapraszamy na naszą szkolną stronę. Prosimy o głosy!

Na noc św. Andrzeja dziewkom z wróżb nadzieja.

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Była to wspaniała zabawa. Czary i magia towarzyszyły uczestnikom. Niejedna panna poznała imię przyszłego męża, co ją czeka w przyszłości itp. Ale uwaga! Traktujmy wróżby z przymrużeniem oka!

1

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

O bezpieczeństwie ciąg dalszy...

0

ZNALEZIONY GROSIK

UWAGA! Rusza akcja „Znaleziony grosik”. Każdy znaleziony grosz i nie tylko można wrzucić do skarbonki znajdującej się przy tablicy informacyjnej SKO. Skarbonka zostanie otwarta pod koniec roku .

0

„Bezpieczna Droga do Szkoły”.

W dniu 13 listopada 2014 r. w naszej szkole z pomocą firmy Votum S.A. została przeprowadzona akcja z cyklu „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Podczas akcji wychowankowie szkoły mogli pogłębić swoją wiedzę w zakresie udzielania pierwszej pomocy, powiadamiania stosownych służb ratunkowych oraz wykonyw ...

3

SPOTKANIE Z KUBUSIEM PUCHATKIEM

Jak miło było spotkać się z Kubusiem Puchatkiem i Jego przyjaciółmi podczas przedstawienia "Chatka Puchatka".

4

UWAGA KONKURSY!

Zapraszamy do konkursów wszystkich uczniów naszej szkoły!

1
1