1 2 3 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
2
Blog SKO

SKO w Szkole Podstawowej w Sorkwitach.

SKO w Szkole Podstawowej w Sorkwitach.

Witam wszystkich na szkolnym blogu. Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Sorkwitach (powiat Mrągowo). Prowadzę SKO dopiero od 01.09.2019r. Uczniowie tej szkoły chętnie biorą udział w konkursach SKO. Mam nadzieję, że jako nowy opiekun SKO uda mi się zmotywować uczniów do działania :) Pozdrawiam, zapraszam serdecznie do odwiedzania naszej strony, głosowania i pisania miłych komentarzy!

2020 to Twój rok w SKO żeby....

czyli nowa tablica SKO :)

30

Teatr Kamishibai

"Dziewczynka z Zapałkami"

1

NOWI CZŁONKOWIE SKO!

Z wizytą u pierwszoklasistów

10

Dzień Praw Dziecka

Dnia 20.11 uczniowie szkoły podstawowej im. Janusza Korczaka w Sorkwitach świętowali Dzień Praw Dziecka wspólnie z UNICEF.

1

Kolorowanki skarbonek

Dnia 18.11 dzieci z I klasy miały okazje poznać pierwsze zasady oszczędzania i pokolorować świnki skarbonki oraz obrazki banku. Dziewczynki były bardzo zadowolone i zamierzają dużo oszczędzać! :)

4

Chcemy być bezpieczni

Odwiedziny policjanta i przypomnienie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego

3

Spotkanie z historią

Dnia 12.11.2019r w ramach obchodów Święta Niepodległości uczniowie z klas VII i VIII przenieśli się do wirtualnej rzeczywistości.

3

nowa gazetka SKO

Powstała nowa gazetka SKO w naszej szkole

11

Zdrowe odżywianie 👍

zdrowa jesień w szkole w Sorkwitach

4

Eksperymenty klasy III

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

3
1 2 3 następna ostatnia