21.03.2022

Witamy wiosnę...

W poniedziałek  21 marca wszyscy uczniowie z naszej szkoły świętowali Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, każdy  przyszedł ubrany na zielono. Dzisiejszy Dzień  Wiosny  świętowaliśmy nieco inaczej niż zwykle, ponieważ towarzyszyli nam uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Stypułowie, którzy od września rozpoczną naukę w naszej szkole. 

Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od krótkiego apelu, następnie uczennice klasy 8 zamieniły się w nauczycielki i prowadziły lekcje w młodszych klasach. Kolejnym punktem było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-8 radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna. Po powrocie  na wszystkie dzieci czekała świeżo upieczona kiełbaska. Po posiłku przyszedł czas na tańce i zabawy sportowe,  podczas  których dzielnie dotrzymywała nam  kroku Żyrafka Lokatka.

imgimg

1
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 4
  • 0
Komentarze