1 2 3 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
29
Blog SKO

SKORogoznik

SKORogoznik

Serdecznie witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Rogoźniku.Zapraszamy do śledzenia i komentowania naszego bloga. Pokażemy, że oszczędzanie może być zabawą!

Bieg Fair Play

Nasi SKOwicze udzielają się sportowo☺

0

Kodowanie na dywanie

Projekt edukacyjny Uczymy dzieci programować - kodowanie na dywanie

0

Akcja Nos Odlaski!

Spotkanie z policjantem, rozmowa o bezpieczeństwie w drodze do i ze szkoły jest niesamowicie ważne, dlatego SKO-wicze mieli okazję spotkać się z funkcjonariuszem policji, który zaznajomił ich z zasadami bezpieczeństwa.

0

Dzień Ziemniaka SKO

Dzień Ziemniaka. Szkoła Podstawowa wraz z SKO-wiczami zorganizowała we współpracy z Sołtysek święto ziemniaka. Lokalnie mogliśmy się spotkać i wspólnie biesiadować.

0

Pomoc Ukraińskim Dzieciom

Nasi Skowicze pomagają w zbiórce darowizn dla Ukrainy💪💪💪

0

SKOwicze i warsztaty ekologiczne

W zeszłym tygodniu uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w Warsztatach budowania domków dla dzikich zapylaczy. Dzięki ciekawej prelekcji wykładowcy z Uniwersytetu Śląskiego nasi podopieczni dowiedzieli się dlaczego pszczoły są tak istotne dla życia na Ziemi oraz przekonali się jak samemu ...

0

Dzień Dziecka na Sportowo!

02.06.2022r w naszej szkole zorganizowano Dzień Sportu⚽🏀🏈🏉🥏🎱🪀🏓 Uczniowie z zapałem podeszli do rozgrywek w rzucanie, piłkę siatkową i piłkę nożną. Zwycięscy otrzymali słodkie podarki, jednak główna idea rozgrywek nawiązywała do stosowania zasad fair play i współpracy w grupie💪🏃‍♀️🏃‍♂️☺☺

0

SKOwicze na Zielonej Szkole

SKOwicze z klas 3 Zieloną Szkołę spędzili nad morzem🌊🌝🐟🐟

0

Pierwszy Dzień Wiosny!

Tak spędzaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny🙃🙃🙃

2
1 2 3 następna ostatnia