04.01.2016

Św. Mikołaj w naszej szkole!

gify mikołajeChoć śnieg nie padał i reniferom odrobinę trudniej było dojechać do nas, a ranek przywitał nas gołoledzią i porywistym wiatrem i naprawdę martwiliśmy się, że przez taką pogodę Mikołaj do nas nie dotrze, to mieliśmy nadzieję, że przecież żadna to przeszkoda dla prawdziwego Świętego Mikołaja! No i dotarł! Kiedy pojawił się w drzwiach szkoły dzieci witały go z uśmiechem na twarzy, chociaż nie obyło się bez łez – nasze przedszkolaki były lekko przerażone, ale na szczęście szybko przekonały się, że Mikołaj to ktoś wyjątkowy. Uczniowie klas 0-III zebrali się na sali gimnastycznej, najpierw nasz honorowy gość sprawdził, czy dzieci były grzeczne przez cały rok, a potem wręczył wszystkim wspaniałe pakunki z prezentami, o które dzieci prosiły w swoich listach. Już nie możemy się doczekać jego wizyty w przyszłym roku! Ho!Ho! Ho!

gify mikołaje

4
Dodaj Komentarz
  • 21
  • 1
  • 28
Komentarze