05.02.2016

Spotkanie z policjantami


snieg-ruchomy-obrazek-0064                                                     snieg-ruchomy-obrazek-0026                                                                             snieg-ruchomy-obrazek-0064             

4 lutego do naszej szkoły przyjechali panowie policjanci z posterunku w Skołyszynie. Przeprowadzili oni pogadankę na temat zachowania bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. Przypomnieli uczniom naszej szkoły telefony alarmowe, omówili  jak należy się zachować podczas zabaw na śniegu, ostrzegli przed korzystaniem z "dzikich" lodowisk oraz zabawami w pobliżu drogi. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie wszyscy uczniowie naszej szkoły spędzą radosne i bezpieczne ferie!

 
snieg-ruchomy-obrazek-0065

 

 

8
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 11
  • 2
Komentarze