08.02.2015

Spotkanie z dietetykiem

Dziś naszą szkołę odwidziła pani dietetyk z kliniki Naturhouse w Jaśle. Mieliśmy okazje obejrzeć prezentację multimedialną, a potem wykorzystać zdobytą wiedzę w trakcie warsztatów, musieliśmy m.in. narysować odpowiednie produkty żywnościowe na piramidzie żywienia i wzięliśmy udział w ciekawym quizie. Okazało się, że nasi uczniowie doskonale wiedzą jak ważne dla zdrowia jest jedzenie warzyw i owoców oraz oczywiście picie czystej niebarwionej i niesłodzonej wody. do tego sporo ruchu na swieżym powietrzu i gotowe, jestesmy zdrowi jak ryby!

 

Wizyta dietetyka jest elementem Programu Przeciwdziałania Chorobom Nowotworowym, w którym już drugi rok szkolny bierze udział nasza szkoła. Wkrótce kolejne akcje!

 

 

 

gify bieganie

4
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 14
  • 3
Komentarze