20.01.2015

Spektakl "Zdążyć przed dzwonkiem"

 

Wszyscy uczniowie naszej szkoły kochają teatr, dzięki niemu możemy przenieść się  w zupełnie inne, ciekawsze niż szara rzeczywistość miejsca.  2. grudnia gościliśmy w naszej szkole aktorów Teatru Kurtyna  z premierowym przedstawieniem profilaktycznym Zdążyć przed dzwonkiem. Teatr Kurtyna z siedzibą w Krakowie jest najstarszym Teatrem Profilaktycznym w Polsce i działa nieprzerwanie od momentu powstania (od 2000r). Działalność Teatru skupia się przede wszystkim na realizacji przedstawień teatralnych oraz teatralno - profilaktycznych, organizowanych na terenie całej Polski.  Uczniowie klas I-VI 2 grudnia obejrzeli spektakl o problemach ucznia szkoły podstawowej (cyberuzależnieniu, używkach, przemocy fizycznej i psychicznej).

 

7
Dodaj Komentarz
  • 23
  • 22
  • 25
Komentarze