21.04.2017

Projekt „Szkoła dobrego wychowania”

 

27 marca odbyła się w naszej szkole inscenizacja na temat znajomości i stosowania zasad dobrego wychowania na co dzień, w szczególności zasad savoir-vivre przy stole. Mama Amelki Węglarz z klasy III, pani Adriana Czochara zadbała o piękne nakrycie stołów, zaprezentowała nam, jak należy układać naczynia i sztućce oraz przedstawiła wspaniałe pomysły, jak nakryć świąteczny stół. Następnie nasze koleżanki z klasy V -Wiktoria Turek i Żaneta Przybyłowska zaprezentowały poprawne konsumowanie posiłku z zachowaniem zasad dobrego wychowania. Ostatnią częścią wydarzenia były warsztaty, w trakcie których uczniowie klas I-III mieli okazję nauczyć się robić serwetniki wielkanocne pod okiem pani Adriany.

2
Dodaj Komentarz
 • 6
 • 4
 • 3
Komentarze
 • 27 marca odbyła się w naszej szkole inscenizacja n
  27 marca odbyła się w naszej szkole inscenizacja n
  83.31.xxx.xxx
  2017-05-26 11:50 | Temat: 27 marca odbyła się w naszej szkole inscenizacja na temat znajomości i stosowania zasad dobrego wych
  ODPOWIEDZ

  27 marca odbyła się w naszej szkole inscenizacja na temat znajomości i stosowania zasad dobrego wychowania na co dzień, w szczególności zasad savoir-vivre przy stole. Mama Amelki Węglarz z klasy III, pani Adriana Czochara zadbała o piękne nakrycie stołów, zaprezentowała nam, jak należy układać naczynia i sztućce oraz przedstawiła wspaniałe pomysły, jak nakryć świąteczny stół. Następnie nasze koleżanki z klasy V -Wiktoria Turek i Żaneta Przybyłowska zaprezentowały poprawne konsumowanie posiłku z zachowaniem zasad dobrego wychowania. Ostatnią częścią wydarzenia były warsztaty, w trakcie których uczniowie klas I-III mieli okazję nauczyć się robić serwetniki wielkanocne pod okiem pa

 • lucek
  lucek
  80.50.xxx.xxx
  2017-05-13 11:07 | Temat: kiedyś
  ODPOWIEDZ

  kiedyś to były fajne bajki