15.01.2018

Konkurs fotograficzno-ekologiczny

Mamy zaszczyt ogłosić, że uczniowie klasy IV naszej szkoły otrzymali wyróznienia w konkursie fotograficznym  z zakresu edukacji ekologicznej "Pejzaże dorzecza Wisłoki" organizowanym przez Zwiazek Gmin Dorzecza Wisłoki. Projekt miał na celu zachecenie dzieci i młodzieży do zainteresowania się srodowiskiem przyrodniczym dorzecza Wisloki i zaprezentowania na fotografiach piękna tego obszaru.  Projekt przyczynił sie do kształtowania postaw proekologicznych eśród uczniów naszej szkoły. Otrzymalismy wiele zgłoszeń, wspaniałych fotografii, jenak na etapie szkolnym wyłoniono tylko trzy prace, które wysłane zostały do dalszego etapu i bylismy niezwykle dumni z wyróżnienia. Uczniowie klasy IV Natalia Biernacka, Miłosz Byczek i Amelia Węglarz otrzymali wyróznienia-uroczyste dyplomy i nagrody wręczone podczas uroczystosci w JDKu przez przedstawicieli zwiazku i Pana Wójta.

river GIF

1
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 6
  • 8
Komentarze