03.02.2016

Dzień Otwarty-"Choinka"

W ostatni weekend odbyła się długo wyczekiwana przez wszystkich uczniów zabawa choinkowa w naszej szkole. Już o 14.00 rozpoczęła sie część artystyczna. Zaprezentowane zostały Jasełka przygotowane przez uczniów klas I, II oraz VI. Ponadto przedszkolaki wystąpiły w skeczu i piosence rozbawiając do łez  licznie zgromadzoną publiczność. Mieliśmy równiez okazję posłuchać pięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Lisolla i obejrzeć niecodzienny taniec uczniów klasy III. Po zakończeniu występów przyszedł czas na dyskotekę na sali gimnastycznej oraz inne atrakcje, takie jak malowanie twarzy, balony, konkursy, wybór Króla i Królowej Balu, bufet i oczywiscie zakup cegiełek, który nagradzany był niespodzianką dla każdego, kto zdecydował się wesprzeć naszą szkołę. Jak co roku zabawa była wyśmienita, frekwencja wzorowa, a wspomnienia bezcenne!

 

dancing bug adventure time

6
Dodaj Komentarz
  • 23
  • 28
  • 21
Komentarze