18.05.2012

Dzień Dobrych Uczynków - na zawsze.

W dniu 18 maja w naszej szkole odbył się „VIII Dzień Dobrych Uczynków”. Idea bezinteresownych działań na rzecz innych przybrała w naszej szkole długofalowe działanie skierowane zarówno do osób potrzebujących pomocy ludzi i zwierząt, jak i mające na celu pomoc środowisku.Każdy z nas mógł spełniać dobre uczynki, mniejsze lub większe, zawsze i wszędzie. Listki z dobrymi uczynkami zawisły na naszym symbolicznym Drzewku. Tego dnia szczególnie postaraliśmy się, aby panował życzliwy i przyjazny klimat, a każdy starał się rozdawać uśmiechy i miłe słowa . Aby pomóc czworonogom odbył się kiermasz ciast. Klasie III wraz z wychowawcą Panią Janiną Rombel udało się zebrać 61 złotych.Inni pomogli pszczołą, przynosząc i sadząc kwiatki na naszej rabatce w kształcie pszczółki. Jako dobry uczynek dla środowiska posadziliśmy również drzewko podarowane przez Pana leśniczego Łukasza Grabowskiego. Dziękujemy Wam bardzo serdecznie - to Wasz Wielki Dobry Uczynek !!!

IMG_0663.jpg

 

IMG_0677.jpg

 

IMG_0682.jpg

 

IMG_0367.jpg

 

IMG_0687.jpg

 

IMG_0810.jpg

1
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 18
  • 11
Komentarze