29.11.2016

Noc andrzejkowa w szkole

Andrzejki wspólne, to świetnie spędzony razem czas. Dzięki środkom z Projektora - społecznym można znacznie więcej zdziałać. :)

Dnia 25 listopada od godziny 16.00 rozpoczęła się noc andrzejkowa w naszej szkole. Dzieci wspólnie z nauczycielami przygotowały na potrzeby wieczoru salę gimnastyczną. Gdy wszystko było już gotowe o godzinie 16.00 rozpoczęły zabawę. Zastanawiając się nad przyszłością, dziewczynki i chłopcy chętnie korzystali z przygotowanych wcześniej wróżb
i uczestniczyli w grach integracyjnych. Atrakcje przygotował również Samorząd Uczniowski - m.in. konkurs z nagrodami. Bardzo miłym akcentem tej imprezy były słodycze i napoje oraz wspólna kolacja – hot-dogi przygotowane przez Radę Rodziców. Każdy znakomicie spędził ten czas na wspólnej zabawie. Po całym wieczorze zabaw nadszedł też czas na sen. Ciężko było zasnąć po tak miłym wieczorze. Odgłosy z sali gimnastycznej  były słyszalne do samego rana. O 8.00 wszyscy rozbudzeni rozpoczęli porządki, zjedli wspólne śniadania,  a potem wrócili do domów. To była noc pełna wrażeń i emocji!

 

12
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 0
  • 12
Komentarze