10.09.2015

Witamy w 2015/16

test

Podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego Pani Dyrektor – Jadwiga Skrzeczkowska-Melaniuk gorąco powitała wszystkie dzieci, rodziców, nauczycieli, obsługę i administrację szkoły. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do uczniów oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej, a także do nowych uczniów, którzy przybyli do nas ze szkoły w Krzymoszach. W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor podkreśliła m.in. jak ważną rolę odgrywa edukacja w życiu każdego człowieka oraz współpraca w osiąganiu szczytnych celów...

 

testWakacje miłe były, ale sie skończyły.

Z nowymi siłami wracamy do pracy. Mam nadzieję, że nie zabraknie wam zapału i wytrwałości w oszczędzaniu oraz pomysłów na akcje promujące oszczędnośc wśród rówieśników!!!!

Na razie poznaję nowe zasady umieszczania wpisów na szkolnych blogach i jak widać idzie mi to ....tak sobie. Mam nadzieję, że starczy mi cierpliwości, wytrwałości i umiejętności na pokonanie tych "super nowości", a może ktoś mi coś podpowie, jak sobie z tym poradzić i nie tracić kolejnych godzin na wklejenie jednego zdjęcia.

14
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 7
  • 16
Komentarze