28.05.2017

Zmagania sportowe

maj

Nasi uczniowie systematycznie uczestniczą w czwartkach lekkoatletycznych, które odbywaja się w Siedlcach na profesjonalnym stadionie. Ta sportowa rywalizacja sprzyja zachowaniom prozdrowotnym, a kto o zdrowie dba, zdrowie swe oszczędza, rozwija zdolności, umiejętności, wolny czas w pożyteczny sposób spędza.

Uczniowie naszej szkoły  rywalizowali z zawodnikami z innych szkół na zawodach wiosennej edycji "czwartki lekkoatletyczne" na stadionie w Siedlcach. 4 maja pogoda dopisała i nie padał deszcz. Pomimo sporej konkurencji nasi reprezentanci pokazali się z jak najlepszej strony i zdobyli, aż 8 miejsc na podium. Dwie osoby były na czwartym miejscu - zabrakło tak niewiele. Każdy startujący zawodnik, który ukończył jedną konkurencję techniczną i jedną biegową zdobył punkty dla naszej szkoły.

Rocznik 2006: Elwira Kobus III m-ce; bieg na 60 m.

Rocznik 2005: Wiktoria Jastrzębska III m-ce; bieg na 60 m. Maciej ZdanowskiII m-ce; rzut piłeczką palantową. Maciej Zdanowski II m-ce; bieg na 100 m.

Rocznik 2004: Aleksandra Konieczna III m-ce; rzut piłeczką palantową. Natalia Skwierczyńska II m-ce; rzut piłeczką palantową. Hubert Złoch I m-ce; skok w dal. Hubert Złoch II m-ce; bieg na 60 m.

Wszystkim startującym gratulujemy osiągniętych wyników.

Opiekunowie szkolni: Natalia Iskrzycka i Katarzyna Skolimowska.