sportowe czasu spędzanie.

imgimgimg

Nasi SKOwicze o zdrowie dbają. O tym, że potrafią zdrowo się odżywiać już pisałam.

Dziś przyszedł czas na wpis dotyczący dbania o zdrowie poprzez sport.

Otórz nasi uczniowie świetnie sprawdzają się w zawodach lekkoatletycznych. Już w ubiegłym roku uczestniczyli w czwartkach lekkoatletycznych organizowanych na siedleckim stadionie sportowym. Wykazali się tam sporymi umiejętnościami i talentami sportowymi. Z każdego sptkania wracali zadowoleni, z nowymi doświadczeniami i licznymi sukcesami.

W tym roku kontynuują swoje działania w zakresie rozwoju fizycznego. Uczestniczyli już w kilku spotkaniach w Siedlcach. Znowu wrócili z sukcesami i dyplomami.

•  14 września rywalizowali z zawodnikami z innych szkół na zawodach jesiennej edycji "Czwartki lekkoatletyczne 2017-2018" na stadionie w Siedlcach. Pogoda dopisała. Pomimo sporej konkurencji reprezentanci naszej szkoły pokazali się z najlepszej strony i zdobyli, aż 13 miejsc na podium.
  • 21 września po raz drugi wyjechali na zawody. Pomimo pochmurnej i chłodnej aury nasi zawodnicy ponownie zaprezentowali się wspaniale. Aż 11 osób zajęło miejsca na podium, a pozostali uczniowie zdobyli cenne punkty dla naszej szkoły
  •  27 września 2017 r. w Żeliszewie odbyły się "Otwarte Powiatowe Jesienne Biegi Przełajowe". Uczniowie z naszej szkoły zadebiutowali w tego typu zawodach terenowych i stanęli na wysokości zadania. Wszyscy ukończyli biegi w swojej kategorii. Na szczególne wyróżnienie zasługuje: Hubert Złoch, który zajął trzecie miejsce oraz Dawid Sroka, który był siódmy na 99 osób startujących w kategorii chłopców z rocznika 2007. Hubert i Dawid awansowali do dalszego etapu biegów przełajowych, które odbędą się w Siedlcach.

Udział uczniów w sportowych zmaganiach odbywa się dzięki współpracy z rodzicami, ktOrzy dopingują swoje "pociechy", zachęcaja je do udziału w zawodach i rozwijania swoich talentów.