27.09.2016

Dobre wieści

wrzesień

Na uroczystej  inauguracji nowego roku szkolnego 2016/17 nasza sala gimnastyczna zapełniła się. Do szkoły przybyli nie tylko uczniowie klas I-VI, dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoly, maluszki z nowo otwartego niepublicznego przedszkola, nauczyczyciele szkoły podstawowej, nauczycielki przedszkola, pracownicy obsługi, a także liczne grono rodziców. 

Uśmiechnięte buzie dzieci świadczyły, że "troszkę " tęskniły za kolegami, ławkami i codziennym trudem zdobywania wiedzy.

Uroczystośc była okazją do pochwalenia się sukcesami z działalności w roku poprzednim.  Dyrektor Szkoły przypomniała sukces szkoły -

zajęliśmy 1. miejsce w "KILOMETRACH DOBRA"

- ogólnopolskiej akcji charytatywnej.

Z funduszy uzyskanych z tej nagrody - 5000 zł został zakupiony sprzęt na plac zabaw.

 

 

Kolejnym sukcesem, którym mogliśmy się pochwalić jest 

 NAGRODA II STOPNIA

(czyli 2000zł)

w konkursie organizowanym przez

bank PKO BP dla Szkolnych Kas Oszczędzanie

edycja 2015/16.

Mogliśmy o tym poinformować wszystkich uczniów i przyjaciół szkoły dopiero teraz, bo konkurs jest rozstrzygany w czasie wakacji.

Już myślimy jak spożytkować uzyskane fundusze, aby służyły wszystkim.

Opiekunka SKO złożyła gratulacje wszystkim członkom SKO, zaangażowanym w różne akcje rodzicom i nauczycielom. Zachęciła też wszystkich do włączania się w działalność SKO i podejmowania działań w kierunku edukacji finansowej dzieci.

Miejmy nadzieję, że w konkursie w edycji 2016/17 też uda nam się odnieść sukces. Możemy to zrobić tylko przy aktywnym wsparciu wielu osób.

img

img

img

 

4
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 19
  • 22
Komentarze