06.06.2019

Błędne Skały dawno temu na dnie morza leżały

Wycieczka w Góry Stołowe

     img

     Dnia 03.06.2019 r. moja klasa 4a wraz z klasą 3b pojechała na wycieczkę w okolice Błędnych Skał. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, wyruszyliśmy szlakiem skalnego labiryntu. Często trzeba było przeciskać się przez wąskie szczeliny. Droga prowadziła po deskach, a dookoła było błoto. Z punktu widokowego rozciągał się piękny krajobraz. Kiedy dotarliśmy do końca trasy, zrobiliśmy klasowe zdjęcie. Następnym etapem wycieczki był Szlak Ginących Zawodów. Najpierw obejrzeliśmy pokaz garncarstwa. Potem poszliśmy do starego domu, w którym było tysiące starych rzeczy np. maśnica. Następnie udaliśmy się do domu chleba, gdzie robiliśmy mąkę i zjedliśmy pyszny chleb. Później w kuźni kowal pokazywał jak robi się podkowę. Na koniec dnia było ognisko i kiełbaska dla każdego. 

      To była najlepsza wycieczka na świecie.

Bartosz Wojsa kl.4a

A tak wycieczkę podsumowali inni uczniowie z klasy 4a:

-"...Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Trzeba było wsiąść do autokaru i powrócić do domu. W naszych głowach wspomnienia z wycieczki pozostaną na długi czas." 

Maja Czachor 

-"...Wróciliśmy wieczorem. Wycieczka bardzo mi się podobała. Chciałabym pojechać tam jeszcze raz."

Amelia Rejak

-" ...Największe wrażenie na mnie zrobiły skały oraz przyroda w Błędnych Skałach. Wycieczkę uważam za bardzo udaną i z niecierpliwością czekam na następny klasowy wyjazd."

Martyna Kowalska

img

img

img

img

img

img

img

img

 

 

 

 

 

 

 

 

11
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 8
  • 7
Komentarze