30.04.2011

Kiermasz

Pomysł zorganizowania takiego kiermaszu wzbudził pewne zdziwienie wśród uczniów, gdyż taka inicjatywa była realizowana w naszej szkole po raz pierwszy. Konkurs zorganizowany był wśród uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej.

Młodzież wykazała się dużą pomysłowością i przedsiębiorczością i postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym. Zebrali mnóstwo maskotek, książek, płyt, biżuterii i wiele innych gadżetów, zorganizowali loterię fantową, a dochód z niej uzyskany przekazali na konto fundacji WOŚP.

Uczniowie z klasy IV i V zorganizowali również stoisko z przepysznymi samodzielnie upieczonym ciastami. Bezkonkurencyjni w ilości pieniędzy uzyskanych z kiermaszu okazali się ci najmłodsi  i otrzymali tytuł NAJBARDZIEJ PRZEDSIĘBIORCZJ KLASY W SZKOLE.

 

„Giełda przyjaznej wymiany” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie najczęściej wymieniali między sobą gry komputerowe, naklejki do albumów, książki i inne rzeczy. Pomysł bardzo nam się podobał i podobną akcję chcemy przeprowadzić w czerwcu i zorganizować giełdę wymiany podręczników.

 

DSCF2225.JPG

7
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 7
  • 5
Komentarze