1

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
45
Blog SKO

SKO SP W DĄBROWICY

SKO SP W DĄBROWICY

Witamy na szkolnym blogu SKO w SP w Dąbrowicy, małej miejscowości położonej w woj. podkarpackim, powiat Leżajsk. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Pomimo niewielkiej liczy uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

Święta Wielkanocne cieszy się baranek, zaraz pomaluje koszyczek pisanek...

W dniu 31.03.2015 r. baranki, zajączki, kurczątka czyli przedszkolaki z naszej szkoły wprowadziły nas, swoimi występami, w radosny nastrój świąteczny. Były piosenki i życzenia świąteczne.

2

Sprawdzian klasy VI

01.04.2015 r. uczniowie klasy szóstej przystępują do sprawdzianu. Wszystkim szóstoklasistom życzymy powodzenia!

0

Powitanie Wiosny

Marzanno, Marzanno, Ty zimowa Panno! Dzisiaj Cię żegnamy, a Wiosnę witamy! Tymi słowami, w piękny,słoneczny piątek, uczniowie klasy I wraz z przedszkolakami powitały wiosnę.

0

Dzień Kobiet w naszej szkole

Jak co roku, w naszej szkole panie i dziewczęta świętowały Dzień Kobiet. Jak zawsze chłopcy stanęli na wysokości zadania przygotowując prezentację chłopięco - męską w postaci szkolnego TELEEXPRESU. Szkolni dziennikarze w dowcipny sposób wyjaśnili, co oznacza słowo KOBIETA, a w widowiskowy sposób prz ...

0
1