27.09.2021

WITAMY NOWY ROK SZKOLNY Z KOLEJNYM SUKCESEM SKO!

W minionym roku szkolnym 2020/2021 do programu SKO dołączyli nowi oszczędzający. Dzięki naszym młodym uczestnikom mogliśmy wziąć udział w corocznym Konkursie SKO”. Nasze konkursy i działania, które zostały uwzględnione w pracy konkursowej Kronice SKO”, zostały docenione przez organizatora konkursu Bank PKO B.P.

img

Mimo pandemii podejmowaliśmy działania rozwijające wśród uczniów zdolności matematyczne, polonistyczne, plastyczne oraz historyczne. Zrealizowaliśmy konkursy oszczędzania oraz cykle lekcji mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu finansów, bankowości, ekonomii, czy też przedsiębiorczości. Ponadto, spotkania z książką o Kubie Pieniążku i Żyrafie Lokatce cieszyły się ogromnym uznaniem wśród najmłodszych uczniów. Suma zaoszczędzonych dotychczas pieniędzy przez uczestników programu wyniosła 48651,92 zł

Już po raz drugi nasza szkoła otrzymała nagrodę II stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla SKO w wysokości 2000 zł. To wspaniałe wyróżnienie i ukoronowanie naszej rocznej pracy.

 

Kto może przystąpić do programu SKO?

Uczeń w wieku od 5 lat do ukończenia 13 roku życia!

Zachęcamy do dołączenia do programu i zdobycia na koniec roku szkolnego tytułu MISTRZA OSZCZĘDZANIA!

 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga i zakładki SKO na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle.

 

https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-z-sp-kadzidlo/

 

Opiekunowie SKO

Halina Lesińska i Magdalena Kaliszewska

0
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 16
  • 22