1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SKO w Sarbinowie Drugim

SKO w Sarbinowie Drugim

STOP PRZEMOCY

Nasza Szkoła wzięła udział w marszu przeciwko przemocy, aby pokazać wszystkim, że my takich zachowań nie akceptujemy.

5

Konkurs!!!

zapraszamy wszystkich uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej do udziału w konkursie na ręcznie wykonaną skarbonkę! :)

1

Znakowanie rowerów

Każdy SKO-wicz wie, jak ważne jest to, aby odpowiednio dbać o swoją własność. Uczniowie naszej szkoły oraz mieszkańcy Sarbinowa mieli możliwość ochronić swoje rowery przed potencjalną kradzieżą i przy pomocy akcji zorganizowanej przez naszą szkołę oraz komisariat policji w Janowcu Wielkopolskim ozna ...

4

Witamy!

to pierwszy wpis na naszym blogu, w związku z tym dotyczy informacji o naszej szkole. Zapraszam do tego, żeby nas poznać i zaglądać regularnie na naszego bloga :)

3
1