14.02.2018

Walentynkowe kartki i desery

Stałym niemalże elementem WALENTYNEK jest wzajemne wręczanie sobie walentynkowych ozdobnych karteczek. Czerwone, najczęściej w kształcie serca, opatrzone walentynkowym wierszykiem, a często i miłosnym wyznaniem.

My też nie zapomnieliśmy o naszych najukochańszych szkolnych kolegach i koleżankach. Skrzynka walentynkowa pękała od dowodów naszej przyjaźni i miłości!

Wszyscy byli bardzo podekscytowani i szczęśliwi, przecież  wręczanie lub otrzymywanie dowodów sympatii od bliskich osób jest zawsze bardzo miłe, tym bardziej, że nie robimy tego zbyt często!

Wszyscy SKO-wicze otrzymali kartki, a ci, którzy tego dnia mięli na sobie czerwony element garderoby dodatkowo lizaki. Biorąc pod uwagę ilość otrzymanych walentynek przeprowadzony został konkurs na szkolnego Walentego lub Walentynkę. 

W tym roku dodatkową atrakcją był konkurs na najsmaczniejszy walentynkowy deser. Każdy uczestnik konkursu musiał coś powiedzieć na temat swojego deseru. Po czym Jury zabrało się do pracy - a było to bardzo smaczne i słodkie zadanie.

img

img

 

img

 

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

To był bardzo miły dzień.

1
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 13
  • 1
Komentarze