27.01.2017

W bajkowej atmosferze i rytmach karnawału...

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci i zaproszonych gości. Szkoła na chwilę zamieniła się w magiczny, bajkowy i kolorowy  świat. Gdy wybiła upragniona godzina cała sala wypełniła się dziećmi nie tylko z naszej szkoły. Byli także inni goście m.in. rodzice i dziadkowie.

Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm karnawałowych hitów. Dziewczynki przebrane w długie, balowe suknie księżniczek, wróżek czy też dam dworu, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój czarodzieja, pirata, rycerza i kowboja. Uczniowie klas IV - VI z dziećmi z OP przygotowali bardzo ciekawe, bajkowe widowisko. Był też Mikołaj, który rozdawał wszystkim dzieciom słodkie paczki, a rodzice przygotowali dla swych pociech kolorowe zapiekanki. Drażniący kubki smakowe zapach unosił się po całej szkole. Zawartość paczek była bardzo słodka, a zapiekanki przepyszne.

img

img

 

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

Bawili się wszyscy - dzieci, rodzice, dziadkowie i nauczyciele. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości wszystkim, którzy zawitali do naszej szkoły, a to było głównym celem szkolnego balu karnawałowego.

Na uwagę zasługuje fakt, że dekoracje i część strojów zostało wykonanych własnoręcznie.

3
Dodaj Komentarz
 • 1
 • 11
 • 9
Komentarze
 • BasiaSKO
  BasiaSKO
  217.96.xxx.xxx
  2017-01-28 19:17 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  »̯̆« »̯̆«
  •ڰۣڿ♥ڰۣڿ• WEEKENDOWE POZDROWIENIA
  ``°ڰۣڿ Z MSZCZONOWA
  `°»̯̆✿ przesyła SKO Mszczonów
  »̯̆✿ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜

 • SylwkaskoOrzysz
  SylwkaskoOrzysz
  37.249.xxx.xxx
  2017-01-28 16:06 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  Z radością do WAS z pozdrowieniami wpadamy i głosik sympatii z ORZYSZA zostawiamy:)))) Dziękujemy za odwiedziny na naszym blogu i zapraszamy częściej:)))

 • skoczuryly
  skoczuryly
  94.254.xxx.xxx
  2017-01-27 21:57 | Temat: s
  ODPOWIEDZ

  Życzymy żeby oceny opisowe same się wypisały, frekwencja podliczyła, sprawozdania z I półrocza powstały np przez pączkowanie . . . .
  Pozdrawiamy wszystkich beztroskich i zapracowanych czyli tych przed feriami i tych na feriach SKO z Czurył