22.10.2014

SKO-wicze na podium

W niedzielny pogodny i słoneczny poranek odbył się XIII Bieg Pułaskiego. Największe sportowe wydarzenie tego roku na terenie gminy Warka rozpoczęło się od startów najmłodszych. Począwszy od grup przedszkolaków przez szkoły podstawowe, gimnazja i licea na starcie stanęło ponad 400 uczniów różnych placówek. Dystanse zostały odpowiednio dopasowane do wieku startujących dzieci. Na każdego młodego biegacza czekała słodka paczka i medal ufundowany przez firmę Donimet.

Lista startowa biegu głównego zapełniła się aż 394 nazwiskami amatorów biegania. XIII Bieg Pułaskiego przyciągnął biegaczy z całej Polski, a nawet zza granicy. Przyciągną również SKO-wiczów z naszej szkoły i panią od matematyki. Możemy pochwalić się sukcesami: II miejsce w swojej grupie wiekowej zdobył SKO-wicz z klasy I – Wiktor Siedlecki, a Adrian Czyżo z klasy VI zdobył III miejsce. Dziewczynki z zerówki zajęły II i III miejsce.