15.11.2014

Promocja działań "zdrowo zakręconych"

W październiku pisaliśmy o "zdrowo zakręconej akcji SKO-wiczów z klasy I oraz udziale w ogólnopolskim programie "Aktywnie po zdrowie". Zbliża się czas przygotowania pierwszej części jesiennego raportu z podjętych działań.

Podczas zajęć i konkursów uczniowie zdobyli nową wiedzę, którą podzielili się z innymi uczniami i nauczycielami. Zdobyta wiedza i działania zostały rozreklamowane poprzez wystawki w sali uczniów klasy I, plakat reklamowy na holu głównym szkoły oraz wspólne zabawy na świeżym powietrzu.
Po zajęciach i przeprowadzonych konkursach pozostawał ślad w sali w postaci gazetki, którą mogli oglądać wszyscy uczniowie szkoły, nauczyciele i rodzice. Wybrane zabawy ruchowe były inspiracją do zabaw na świeżym powietrzu podczas zajęć ruchowych i na przerwach.
W ramach promocji swoich działań uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni wykonali wspólny duży plakat, który został powieszony w holu głównym szkoły. Przy wykonaniu plakatu pracowali wszyscy uczniowie - każdy miał określone zadanie do wykonania. Na plakacie znalazły się zdjęcia z podjętych działań, rysunki uczniów, propozycje zabaw, hasła. Efekt pracy podziwiają wszyscy uczniowie, pracownicy szkoły, rodzice i wszyscy odwiedzający szkołę.

Przedstawiamy Wam fotorelację z podjętych działań w wielkim skrócie:

zdjciajesie005.jpg

 

zdjciajesie006.jpg

 

zdjciajesie007.jpg

 

zdjciajesie008.jpg

 

zdjciajesie010.jpg

 

zdjciajesie013.jpg

 

zabawy007.jpg

 

zabawy006.jpg

 

zabawy003.jpg

 

zabawy002.jpg

 

zdjciajesie015.jpg

 

zdjciajesie016.jpg

0
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 5
  • 1