17.01.2015

Kolorowy bal karnawałowy

W naszej szkole, w piątek, odbył się bal karnawałowy dla dzieci i zaproszonych gości. Szkoła na chwilę zamieniła się w magiczny, kolorowy  świat. Gdy wybiła upragniona godzina cała sala wypełniła się dziećmi nie tylko z naszej szkoły. Byli także inni goście m.in. rodzice i dziadkowie.

Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się  w rytm muzyki granej przez zaproszony zespół muzyczny. Dziewczynki przebrane  w długie, powłóczyste balowe suknie księżniczek, wróżek czy też dam dworu, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Batmana, Spidermana, pirata, rycerza i kowboja. Podczas trwania zabawy przebrane dzieci prezentowały swoje piękne stroje i zostały nagrodzone lizakami. Uczniowie klasy V z dziećmi z OP przygotowali przedstawienie pt. „Baśń o dwunastu miesiącach”. Był też Mikołaj, który rozdawał wszystkim dzieciom słodkie paczki. Bawili się wszyscy - dzieci, rodzice, dziadkowie i nauczyciele. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom i przybyłym gościom, a to było głównym celem szkolnego balu karnawałowego.

choinkaiop010.jpg

 

choinkaiop013.jpg

 

choinkaiop014.jpg

 

choinkaiop015.jpg

 

choinkaiop016.jpg

 

choinkaiop018.jpg

I TYM KOLOROWYM, BALOWYM I KARNAWAŁOWYM AKCENTEM ROZPOCZĘLIŚMY FERIE ZIMOWE :))

1
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 15
  • 10
Komentarze