30.01.2020

I miejsce utrzymane

            img

Z okazji 85-lecia SKO PKO Bank Polski przygotował konkurs, którego celem jest m.in. promocja praktycznej edukacji finansowej w szkołach. Placówki, które zgłosiły się do konkursu, rywalizują w trzech ligach, w zależności od liczby uczniów w danej szkole. Konkurs trwa do 10 kwietnia br.

  • I Liga – szkoły do 100 uczniów poniżej 13 r.ż.
  • II Liga – szkoły od 101 do 300 uczniów poniżej 13. r.ż.
  • III Liga – szkoły, do których uczęszcza co najmniej 301 uczniów poniżej 13. r.ż.

Do wyłonienia zwycięzców brane są pod uwagę następujące kryteria:

  1. Promocja oszczędzania – liczba uczniów danej szkoły, którzy w okresie trwania konkursu przystąpili do SKO.
  2. Powszechność oszczędzania – stosunek liczby uczniów posiadających SKO do liczby wszystkich uczniów w danej szkole (uwaga: dotyczy tylko uczniów poniżej 13. r.ż.).
  3. Suma środków udokumentowanych na specjalnym konkursowym koncie, uzyskanych w trakcie działań podejmowanych w ramach SKO w danej szkole.

W konkursie można wygrać: 85 nagród dla szkół (m.in. tablice multimedialne, zestawy robotów wraz z akcesoriami do nauki robotyki oraz roboty) oraz 85 nagród dla Opiekunów SKO – są to bony do Empiku o wartości 300-1000 zł.

img

Na stronie pkobp.pl w dniu dzisiejszym ukazał się kolejny ranking szkół biorących udział w konkursie. Miło nam poinformować, że dalej zajmujemy I miejsce w swojej lidze - ale konkurs trwa do 10 kwietnia... Tak więc przed nami jeszcze sporo pracy, aby utrzymać się w czołówce - a warto, bo nagrody są bardzo imponujące. Będziemy działać i dołożymy wszelkich starań, by nam się udało.

3
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 4
  • 10
Komentarze