09.01.2018

Gwiazdy i gwiazdeczki SKO

Są gwiazdy sportu, gwiazdy muzyki, gwiazdy kina. A w naszej szkole są gwiazdy i gwiazdeczki SKO - czyli mistrzowie oszczędzania.

img

img

Już po raz kolejny w naszej szkole podczas apelu podsumowującego pracę szkoły w I półroczu odbyła się  "Gala Mistrzów Oszczędzania". Pani dyrektor przedstawiła wszystkim zebranym działania i osiągnięcia SKO – po otrzymaniu sprawozdania od opiekuna. W taki to właśnie sposób podsumowujemy naszą sko-wą działalność. Zostają wyróżnione najlepiej oszczędzające klasy i najlepiej oszczędzający uczniowie.

Najlepiej oszczędzającą klasą w tym półroczu została klasa IV, a tuż za nią klasa II, III i I.

Mistrzem Oszczędzania  zostaje osoba, która w danym roku szkolnym zgromadziła na swoim koncie najwięcej oszczędności. Ten zaszczytny tytuł przypadł Pawłowi Sz. z klasy IV. Piotr Sz. z klasy I i Gabrysia J. z klasy II – zajęli II miejsce, a III miejsce uzyskali Agata Sz. i Szymon R. z klasy III.

img

Na wyróżnienie zasłużyli również: Natalia F. z klasy IV, Maja K. z klasy II, Zosia G. z klasy II, Wiktor M. z klasy II, Igor O. z klasy II.

img

Na naszej tablicy informacyjnej SKO również pojawiły się wyniki konkursów oszczędzania.

img

3
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 11
  • 8
Komentarze