12.10.2012

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu dzisiejszym (piątek, dn. 12. 09. 2012 r.) w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji DEN, na którą przybyła cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Jest to wspaniała okazja do złożenia życzeń i okazania wdzięczności wszystkim pracownikom oświaty.

dzien_nauczyciela.jpg

Z tej okazji uczniowie - członkowie SU i SKO przygotowali program artystyczny, do którego dołączyli kwiaty i słodkie upominki. Na przygotowanie uroczystości wykorzystali pieniądze zarobione podczas dyskoteki oraz część kieszonkowego.

Zdjcie071.jpg

Występy uczniów.

Zdjcie076.jpg

Szczęśliwi emerytowani nauczyciele naszej szkoły.

Zdjcie078.jpg

Emerytowani nauczyciele naszej szkoły w dowód wdzięczności, za pamięć i zaproszenie oraz ciepłe i rodzinne przyjęcie  - na ręce Pani Dyrektor złożyli podziękowanie i piękną książkę z bajkami.

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 9
  • 1