31.01.2014

Dzień Babci i Dziadka

20120113babcia.jpg

Istnieją w naszym kalendarzu święta, które należy bezwzględnie celebrować. Zaliczają się do nich na pewno Dzień Babci i Dzień Dziadka. Stąd też wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego A i B postanowiły podziękować swoim kochanym bliskim za miłość, uwagę i troskę, jaką od nich otrzymują. W naszej szkole święta te uczciliśmy niezwykle uroczyście. 30 stycznia świętowali dziadkowie grupy A, 31 stycznia grupy B. A wiec przez dwa dni szkoła przeżywała przesympatyczne oblężenie kochanych seniorów.

Przygotowania do uroczystości trwały od dawna. W końcu przed tak szacowną publicznością nie mogło być żadnych wpadek. Dzieci z pomocą pań wykonały kolorowe laurki z życzeniami oraz dzięki zaangażowaniu rodziców przygotowały piękne babeczki, którymi obdarowały przybyłych gości. Zaprezentowały również swoje talenty recytatorsko-wokalne. Atmosfera była naprawdę wspaniała i niezwykle wzruszająca – niejednej babci i niejednemu dziadkowi łezka szczęścia w oku się zakręciła.
Nad całokształtem przygotowań i przebiegiem uroczystości czuwały wychowawczynie – Marta Bredłowska i Iwona Ciepieniak.

Przy tej okazji wspomnę, że są to przyszli członkowie SKO - zapoznali się już z naszą ofertą, a niektórzy już oszczędzają. Własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami oraz program artystyczny, to nie tylko miły. ale i bezcenny prezent - to namiastka przedsiębiorczości i oszczędności.

dziebabci002.jpg

 

dziebabci003.jpg

 

dziebabci006.jpg

 

dziebabci008.jpg

 

dziebabci004.jpg

 

dziebabci009.jpg

 

dziebabci010.jpg

 

dziebabci011.jpg

 

0
Dodaj Komentarz
  • 16
  • 4
  • 14