29.11.2011

Dyskoteka andrzejkowa

W towarzystwie kotów, nietoperzy i dyń uczniowie naszej szkoły bawili się na szkolnej zabawie andrzejkowej, która przygotowana była przez opiekuna SKO – p. E. Chojnacką i opiekuna SU p. I. Sokołowską.Na zabawę przybyli tradycyjnie rodzice uczniów oraz członkowie rodzin.  Zabawę uświetniły liczne konkursy z nagrodami. Było bardzo zabawnie, wesoło i przyjemnie.

Andrzejki 2011 to magiczny wieczór. I to dosłownym tego słowa znaczeniu! W tym roku Andrzejki  przypadają nieszczęśliwie nie na weekend,

a na sam początek tygodnia. A według wszelkich "najprawdziwszych prawd" tylko w wigilię świętego Andrzeja - czyli w nocy z 29 na 30 listopada, prawda wywróżona z kart, fusów czy obierek jabłka wychodzi na jaw.

Organizatorzy imprezy pod hasłem Andrzejki 2011 nie dają jednak za wygraną

i swoimi pomysłami chcą zachęcić wszystkich do zabawy, a na wróżbiarskie prawdy poczekamy do wtorku.

Andrzejki dostarczyły zabawy w okresie przedświątecznym oraz pokazały, że działając oszczędnie, wykorzystując własne zasoby i pomysłowość można uzyskać indywidualną lub zbiorową korzyść. Bawiąc się, uczymy się gospodarności i wykorzystywania własnych talentów. Zobaczcie sami :)

Dekorację sali wykonali uczniowie klasy VI - członkowie SKO.

 

andrzejki2013.jpg

 

andrzejki2017.jpg

 

 

 

andrzejki2018.jpg

 

andrzejki2021.jpg

 

andrzejki2025.jpg

 

andrzejki2027.jpg

 

 

 

 

 

Przy tej okazji opiekun SKO poinformowała o ukazaniu się  na stronie szkolnych blogów tak długo oczekiwanego filmiku reklamowego o działalności SKO w naszej szkole; zachęcając jednocześnie do częstego odwiedzania bloga naszej szkoły.

0
Dodaj Komentarz
  • 16
  • 10
  • 7