11.06.2019

Czy pamiętacie...?

Był rok 2011 – mali, uśmiechnięci, ale niepewni, pełni obaw i troszkę wystraszeni wstąpiliście w szeregi uczniów naszej szkoły. Wtedy zaczęła się również Wasza przygoda z SKO.

Myślę, że była to przygoda niezwykła …

Jako pierwsi uczestniczyliście w zrewitalizowanym programie SKO – byliście jego prekursorami. Realizowaliśmy wspólnie wiele programów, projektów, akcji, konkursów, których głównym celem było promowanie idei oszczędzania i przedsiębiorczości.

Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu zdobywaliśmy wiele nagród i wyróżnień. Zaczęliśmy prowadzić bloga na platformie Szkolne Blogi, gdzie do dziś opisywane są  nasze działania.

To był piękny czas dla rozwoju naszego SKO, jego promocji i promocji szkoły w środowisku lokalnym i ogólnopolskim.

Dla mnie – opiekuna SKO – był to czas intensywnego rozwoju osobistego, motywacji do działania i niezapomnianych przeżyć.

Jest rok 2019 - Wy już opuszczacie mury tej szkoły, ale rozpoczęte przez Was dzieło kontynuują i będą jeszcze wiele lat kontynuować Wasi następcy – młodsze koleżanki i młodsi koledzy.

W imieniu wszystkich członków SKO i własnym, dziękuję Wam za aktywny i zwieńczony wieloma sukcesami udział w programie Szkolnych Kas Oszczędności.

img

 

    Opiekun SKO

mgr Elżbieta Chojnacka

 

A oto i oni - nasi absolwenci

img

 

img

0
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 4
  • 5