15.01.2012

Choinka szkolna i "Jasełka"

Dnia 13. 01. 2012 r. odbyła się w naszej szkole tradycyjna szkolna zabawa choinkowa oraz "Jasełka". Chcemy się pochwalić pięknymi kostiumami i dekoracjami, które wykonali uczniowie z pomocą rodziców i pod opieką nauczycieli. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice i członkowie rodzin oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Warce i sołtysi wsi należących do obwodu naszej szkoły, którzy przekazali pokaźną sumę na rzecz szkoły.

Wszyscy, którzy przybyli na uroczystość mogli podziwiać "charytatywne laleczki" wykonane przez uczennice naszej szkoły oraz zapoznać się z celami i ideą Projektu Edukacyjnego UNICEF "Wszystkie Kolory Świata".

 

podsumowanieichoinka004.jpg

 

podsumowanieichoinka005.jpg

 

podsumowanieichoinka006.jpg

 

podsumowanieichoinka008.jpg

 

podsumowanieichoinka012.jpg

 

podsumowanieichoinka011.jpg

 

podsumowanieichoinka001.jpg

 

Przedstawienie było piękne i wprowadziło wszystkich w ciepły, rodzinny nastrój.

Rodzice przygotowali dla dzieci, nauczycieli i zaproszonych gości smaczny poczęstunek.

Potem wszyscy wesoło bawili się na dyskotece.

 

 

3
Dodaj Komentarz
  • 16
  • 18
  • 14
Komentarze