27.10.2013

Święto Edukacji Narodowej

14 października 2013r. Święto Edukacji Narodowej

Obchody święta były jak zawsze bardzo uroczyste.  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się uroczysty apel, w którym część artystyczną przygotowała Pani Katarzyna Zastryżna we współpracy z Panią Brygidą Wiercińską /oprawa muzyczna/ i Danutą Leszek-Grabowską, Alicją Leczycką /dekoracja/.

 

Na tegoroczne obchody święta przybyło wielu gości, m. in. Pani Burmistrz Elżbieta Samorajczyk, emerytowani pracownicy szkoły oraz rodzice. Swoją obecnością uświetniła uroczystość Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa Pani Urszula Pasławska, dokonując uroczystej dekoracji „Medalem Komisji Edukacji Narodowej" Pana Bernarda Czerwińskiego odznaczonego za działania proekologiczne w naszej szkole.

den3n.jpg

 

den1n.jpg

 

den2n.jpg

 

den4n.jpg

 

Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie.

 

denslubowanie1n.jpg

 

denslubowanie2n.jpg

 

denslubowanie3n.jpg

 

Uczniowie świetlicy szkolnej wykonali ekologiczne laurki wykonane z makulatury i wręczyli je wszystkim pracownikom szkoły oraz zaproszonym gościom.

copy2_of_laurkaswietlica.jpg

12
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 0
  • 3
Komentarze