AKTYWNE SOBOTY z Trójką
AKTYWNE SOBOTY z Trójką
Cel główny: promocja aktywności ruchowej,
a dokładniej:
- Popularyzacja aktywności biegowej
- Promocja zdrowego stylu życia
- Integracja zespołów klasowych
- Promocja czystej rywalizacji sportowej
- Wdrażanie do systematycznej aktywności
Cykl będzie organizowany w 4 soboty od września 2021 do maja 2022:
Zapisy uczestników będzie prowadziło biuro zawodów od godziny 9.30
Rodzice pisemnie wyrażają zgodę na udział swojego dziecka w całym cyklu Aktywnych Sobót z Trójką
Początek startów o godzinie 10.00 (rozgrzewka o 9.45)
Biegi będą zorganizowane w następujących kategoriach wiekowych:
klasy kategoria dystans
klasy I dziewczęta A1 150-200 m
klasy I chłopcy
klasy II, III dziewczęta A2 300 m
klasy II, III chłopcy
klasy III, IV dziewczęta A3 400 m
klasy III, IV chłopcy
klasy V, VI dziewczęta A4 600 m
klasy V, VI chłopcy
klasy VII, VIII dziewczęta A5 800 m
klasy VII, VIII chłopcy
Każda kategoria staruje według ustalonego czasowego harmonogramu
Trasa biegu wyznaczona jest w formie pętli, start i meta w tym samym wyznaczonym miejscu
Każdy uczestnik biegnie i oddaje na mecie kartę startową
Po każdym biegu dokonywana jest klasyfikacja uczestników, wyniki będą publikowane na stronie internetowej szkoły: www.sp3biskupiec.edupage.org
Uczestnik będzie sklasyfikowany w całym cyklu jeśli zaliczy 3 z 4 planowanych biegów.
O klasyfikacji indywidualnej dziewcząt i chłopców w każdej kategorii wiekowej będzie decydować suma punktów uzyskanych po każdym biegu
Jeśli uczestnik zaliczy 4 biegi, to do klasyfikacji zaliczane będą tylko najlepsze 3 jego wyniki
Za klasyfikację na I miejscu dziewczęta i chłopcy otrzymają medale i nagrody główne
Za klasyfikacje na II i III miejscu dziewczęta i chłopcy otrzymają medale i nagrody.
Nad przebiegiem zawodów czuwać będą nauczyciele w składzie: J. Okuniewska, D. Frątczak, J. Dutkowska
Opiekę nad uczniami w czasie zawodów sprawują wychowawcy klas
Ze względów bezpieczeństwa lokalizacja imprezy biegowej w najbliższą sobotę 11 września będzie na terenie naszej szkoły.
Harmonogram czasowy bez zmian.
Trasy zostaną wyznaczone z wykorzystaniem terenu wokół szkoły i orlika.
HARMONOGRAM CZASOWY ZAWODÓW
9.30 otwarcie biura zawodów
wspólna rozgrzewka
10.00 bieg kategorii A1 dziewcząt i chłopców
10.15 bieg kategorii A2 dziewcząt i chłopców
10.30 bieg kategorii A3 dziewcząt i chłopców
10.45 bieg kategorii A4 dziewcząt i chłopców
11.00 bieg kategorii A5 dziewcząt i chłopców
GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZWYCIĘZCĄ :)
♥ Uśmiech z serca płynący
i cieplutką kawkę zostawiamy ♥
_______$$$$$$$$$$_
_____$$___________$$
_____$__$$$$$$$$$__$
_____$$$__________$$$$$$$
_____$__$$$$$$$$$__$___$$
_____$_____________$$__$$
______$____$_$_____$$_$$
__$_$_$____$$$_____$$_$_$
_$_____$____$_____$$$$___$
_$______$$______$$_______$
_$________$$$$$$________$
__$$$________________$$$
_____$$$___________$$$
_________$$$$$$$$$
Pozdrawiamy Was serdecznie :)
----------------§§♥§♥§♥§♥§§::
______::§§♥§§§§§§§§§§§♥§§::
_____§§♥§§§§§§§
___::§♥§§§§§§
___§§♥§§§§§__D O B R A N O C___
___§§♥§§§§
___§§♥§§§§_____.('><') ________
____§§♥§§§§§___.(צ,צ)") ____♥§_
_____§§♥§§§§§§_("")("")_§§♥§_
______§§§♥§§§§§§§§§§§§§♥§§__
________§§§§♥§♥§♥§♥§♥§§____ _ SŁODKICH SNÓW_
___________§§§§§§§§§_