Palmy, pisanki, stroiki wielkanocne
Przed Świetami Wielkanocnymi rozstrzygnęliśmy konkursy plastyczne związane z tradycją wielkanocną
Oto wyniki tych konkursów
Wyniki konkursu SKO „Wielkanocna palma”
klasy 0 – III
I miejsce:
Kinga Lewczuk kl. 0 b
Diana Panasiuk kl. 0 b
Eryk Kowieski kl. 0 c
Karolina Rafalska kl. I a
Martyna Kasińska kl. II c
Patrycja Łukasik kl. III
II miejsce:
Przemysław Rafalski kl. 0 c
Dorota Kosidło kl. 0 d
Martyna Oknińska kl. I b
Weronika Dzięcioł kl. II b
III miejsce:
Eryk Kowieski kl. 0 c
Małgorzata Kładź kl. O d
Dominika Rynkowska kl. II a
Krzysztof Zawieracz kl. III b
Katarzyna Kładź kl. III d
Wyniki konkursu SKO „Wielkanocny stroik”
klasy 0 – III
I miejsce:
Sebastian Struk kl. 0 b
Miłosz Syrytczyk kl. 0 c
Przemysław Rafalski kl. 0
Mateusz Guszko kl. 0 d
Renata Denicka kl. I d
Amelia Świeczak kl. II a
Julia Osielska kl. II a
Karolina Lizak kl. III b
Aleksandra Jemioła kl. III b
II miejsce:
Damian Kirejczyk kl. 0 b
Karolina Rafalska kl. I a
Joanna Białucha kl. I b
Julia Jańczuk kl. II a
Sandra Sieracka kl. II a
Maciej Sawczuk kl. II d
III miejsce:
Przemysław Rafalski kl. 0 c
Aleksander Derlukiewicz kl. 0 c
Małgorzata Wetoszka kl. 0 d
Kinga Rodak kl. 0 d
Martyna Spochacz kl. II a
Dominika Rynkowska kl. II a
Ada Miechowicz kl. II d
Patrycja Jarocka kl. III d
Wyróżnienie:
Agnieszka Krekora kl. I b
Patryk Frydrych kl. I b
Gabriel Miechowicz kl. II d
Bartosz Bahonko kl. II d
Anna Łagowska kl. III b
Julia Mazuruk kl. III b
Wyniki konkursu SKO ”Wielkanocna pisanka”
klasy 0 – III
I miejsce:
Diana Panasiuk kl. 0 b
Kinga Lewczuk kl. 0 b
Adrian Zacharuk kl. 0 b
Wiktoria Maliszewska kl. 0 c
Emilia Osowska kl. 0 d
Zofia Kwitek kl. II a
Weronika Dzięcioł kl. II b
Martyna Kasińska kl. II c
Michał Kozłowski kl. II d
Maciej Sawczuk kl. II d
Patrycja Jarocka kl. III d
II miejsce:
Alicja Najdyhor kl. 0 b
Krzysztof Karolczak kl. 0 c
Dorota Kosidło kl. 0 d
Karolina Rafalska kl. I a
Jakub Teodorczuk kl. I b
Martyna Oknińska kl. I b
Beata Tarkowska kl. II b
Dominik Olszewski kl. II c
Magdalena Denicka kl. III b
Natalia Kulpa kl. III b
Weronika Stańczuk kl. III d
Hubert Wójtowicz kl. III d
III miejsce:
Sylwia Tarkowska kl. 0 b
Alicja Najdyhor kl. 0 b
Natalia Błażejak kl. 0 c
Przemysław Rafalski kl. 0 c
Joanna Białucha kl. I b
Michał Władyczuk kl. I b
Maja Król kl. I b
Nikola Kaliszuk kl. II a
Maciej Krzyżanowski kl. II a
Krzysztof Laskowski kl. II a
Jakub Bojzan kl. II a
Weronika Dorosz kl. II d
Aneta Kaliszuk kl. II d
Natalia Andrzejewska kl. III d
Wyróżnienie:
Małgorzata Kładź kl. 0 d
Izabela Kowieska kl. I b
Oliwia Uss kl. I c
Piotr Grzybowski kl. I c
Dominika Rynkowska kl. II a
Julia Osielska kl. II a
Sebastian Pikor kl. II a
Natalia Głowacka kl. II a
Grzegorz Wojtan kl. II a
Bartłomiej Kiryczuk kl. II a
Barbara Maksymiuk kl. II d
Kacper Popielewicz kl. III b
Patrycja Gubczuk kl. III b
Łukasz Reda kl. III b
Anna Romaniuk kl. III b
Julia Lewczuk kl. III c
Katarzyna Kładź kl. III d
Nikola Mościbrodzka kl. III d
Dawid Gnus kl. III d
A oto zdjęcia prac dzieci, ktore brały udział w konkursach