Konkursy bożonarodzeniowe
Tuż przed Bożym narodzeniem rozstrzygnęliśmy konkursy na najładniejszy łancuch choinkowy, stroik i bombkę. w konkursach brało udział wielu SKO - wiczów i nie tylko. Poniżej podajemy listę osób nagrodzonych. Wszystkim gratulujemy
Wyniki konkursu SKO
„Łańcuch na choinkę”
Klasy 0-III
I miejsce
Julia Osielska kl. II a
Jakub Malczewski kl. I c
Michał Kozłowski kl. II d
Weronika Dzięcioł kl Iib
Natalia Garbarczyk kl. II d
II miejsce
Szymon Koprianiuk kl. I b
Kamil Sucharzewski kl. II d
Karolina Rafalska kl. I a
III miejsce
Hubert Jeruzalski kl II c
Klaudia Sawczuk kl. II d
Małgorzata Kładź kl 0 d
Mateusz Romaniuk kl. III d
Wyróżnienia
Weronika Chaniewicz kl. I c
Michał Mikinnik kl. II d
Martyna Kasińska kl. II c
Natalia Głowacka kl. II a
Wyniki konkursu SKO
„Własnoręcznie zdobiona bombka”
kl.0-III
I miejsce
Patrycja Jarocka kl. III d
Maciej Kondratiew kl. III d
Weronika Stańczuk kl. III d
Natalia Głowacka kl. II a
Szymon Koprianiuk kl. I b
II miejsce
Natalia Andrzejewska kl III d
Amelia Rozmysł kl. III d
Michał Kozłowski kl. II d
Bartosz Kiryczuk kl. II a
Amelia Świeczak kl. II a
Julia Osielska kl. II a
Dominika Rynkowska kl. II a
Tomasz Barylewski kl. II a
Magdalena Polak kl. II b
Dominka Kużmiuk kl. III c
Magdalena Denicka kl. III b
Weronika Chaniewicz kl. I c
Bartłomiej Demianiuk kl. I b
Julia Teodorczuk kl. I b
Julia Chwedaczuk kl. I b
Zofia Byszuk kl. I b
Karolina Rafalska kl. I a
Krzysztof Karolczak kl. 0 c
III miejsce
Kamila Prokopiuk kl. III c
Krzysztof Sławiński kl. III d
Amelia Rozmysł kl. III d
Dominik Wożny kl. III b
Kamil Sucharzewski kl. II d
Bartosz Bahonko kl. II d
Martyna Kasińska kl. II c
Karolina Stefańska kl. II c
Weronika Dzięcioł kl. II b
Wyróżnienia
Artur Konieczny kl. II d
Jakub Bojzan kl. II a
Wiktoria Daniluk kl. II c
Patrycja Czebreszuk kl. II c
Oliwia Uss kl. I c
Alicja Zając kl. I c
Jakub Borkowski kl. I c
Oliwia Świstun kl. I b
Michał Włodarczyk kl. I b
Wyniki konkursu SKO
„Bożonarodzeniowy stroik”
I miejsce
Eryk Kowieski kl 0 c
Amelia Świeczak kl. II a
Bartosz Kiryczuk kl. II a
Emilia Musiałowska kl. II b
Amelia Kułak kl. II b
Karolina Lizak kl. III b
Patrycja Jarocka kl. III d
Patryk Melańczuk kl. III d
II miejsce
Michał Kozłowski kl. II d
Weronika Dzięcioł kl. II b
Zofia Kwitek kl. II a
Julia Chwedaczuk kl. I b
Wiktoria Wożny kl. 0 b
III miejsce
Joanna Białucha kl. I b
Jakub Tyszko kl. II a
Sandra Sierocka kl. II a
Julia Jańczuk kl. II a
Wyróżnienia
Oliwia Jurkiewicz kl I b
Michał Władyczuk kl. I b
Julia Sobol kl. II a
Maciej Krzyżanowski kl. II a
Tomasz Barylewski kl. II a
Katarzyna Kładż kl. III d
Kornelia Bołejszo kl. III d