03.01.2013

Zbieramy pieniążki dla Fundacji " Pomóż i Ty "

Od 10 lat wspólnie dokonujemy rzeczy niezwykłych wkraczając w świat ogromnych wartości jakimi są otwartość na problemy drugiego człowieka, życzliwość, sprawiedliwość a przede wszystkim dobroć!

 

W tym roku również bierzemy udział w akcji charytatywnej " SZKOŁO  POMÓŻ  I  TY "

Tegoroczna akcja trwa od 1.09.2012r.  do  23.06.2013r.

Jesteśmy otwarci na problemy drugiego człowieka  i propagujemy najważniejsze wartości w życiu każdego z nas. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczniów kupujących cegiełki pomagamy podopiecznym Fundacji Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych " Pomóż i Ty "

Do tej pory zebraliśmy kwotę 100 zł. i  zamawiamy kolejne cegiełki  do sprzedaży !!!


copy3_of_fundacjapomity.jpg

 

" POMÓŻMY   SZYMONOWI   BYĆ  AKTYWNYM "

Drodzy uczniowie!

Tegoroczna akcja, stawia za cel pomoc 18-letniemu Szymonowi Czechowskiemu, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku w 2011 r. stracił palce prawej dłoni. Szymon pragnie kontynuować naukę w technikum, aby móc w przyszłości pracować w wymarzonym zawodzie rolnika-mechanika. Prawidłowe funkcjonowanie wśród rówieśników i w życiu dorosłym ułatwią mu specjalistyczne protezy palców. Koszt protez 42 600 zł zdecydowanie przewyższa możliwości finansowe rodziców Szymona, dlatego przede wszystkim od ofiarności i dobroci ludzi o otwartym sercu zależeć będzie powrót do sprawności  i możliwość bycia aktywnym zawodowo.

10
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 21
  • 11
Komentarze