1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
5
Blog SKO

SKO - Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej

SKO - Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Łęczu. SKO w naszej szkole działa od 2000 roku. Chociaż jesteśmy małą, wiejską szkołą chętnie podejmujemy się różnych działań na rzecz szkoły i środowiska. Mamy wiele ciekawych pomysłów, o których możecie przeczytać na naszym blogu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Nasze misie, miśki, misiaczki

Pokochaj pluszowego misia - on przyjacielem dzieci jest... wesoło wszyscy bawmy się... Właśnie taki był dzisiejszy dzień - wszyscy bawili się wesoło razem ze swoimi ukochanymi misiami.

6

Groszobranie na zwierząt ratowanie !!!

Zawsze gdzieś... czy w kieszeniach czy w portfelach plączą się miedziaki. Jednostkowo mają małą wartość ale zróbmy GROSZOBRANIE!!!

11

"GÓRA GROSZA"

Jeden grosz znaczy niewiele, ale GÓRA GROSZA jest największa na świecie.

4

IV Konkurs Piosenki Patriotycznej "Wyśpiewajmy naszą historię"

11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Właśnie wtedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W naszej szkole z tej okazji po raz czwarty odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej "Wyśpiewajmy naszą historię". Uczestnikami konkursu byli uczniowie ...

4
1