1

Nowość w SKO: film wspierający edukację z zakresu cyberbezpieczeństwa
PKO Bank Polski udostępnił kolejny film, który jest doskonałym narzędziem do zdobywania wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z internetu, rozpoznawania potencjalnych zagrożeń oraz zalet kontroli rodzicielskiej. Premiera filmu wpisuje się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.
13
Blog SKO

SKO - Celestynowska "Zośka"

SKO - Celestynowska "Zośka"

Serdecznie witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie. Nasza przygoda z SKO trwa 50 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga:)

DZIEŃ PRAW DZIECKA

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka najmłodsza część naszych uczniów wzięła udział w koncercie profilaktycznym pn. "Mądrowskazy". Starsi uczniowie uczestniczą zaś sukcesywnie w warsztatach profilaktycznych dot. komunikacji interpersonalnej i przeciwdziałania przemocy. Realizacja dzia ...

0

SZLACHETNI OD NAJMŁODSZYCH LAT

Kolejny już raz przystąpiliśmy do zbiórki w ramach akcji "Szlachetna paczka".

1

11 LISTOPADA

Dnia 10 października 2021r. w naszej szkole bardzo uroczyście świętowano 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.  

0

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJKI

5 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki. Na korytarzach pojawiła się inwazja księżniczek, rycerzy, postaci filmowych...

1
1