1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
12
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

100 członków SKO

Chętnych do oszczędzania w SKO przybywa. W naszym otwockim banku zostało otwartych ponad 100 kont. A to jeszcze nie koniec, gdyż oświadczenia rodziców wpływają do naszego opiekuna. Jak widać naszym uczniom podoba się nasz nowy system. Polecamy ten program oszczędzania innym.

0

"Oszczędzaj w SKO!" - apel

22.10.1012 w naszej szkole odbył się apel promujący oszczędzanie pod hasłem: "Kto nie chce wiedzieć , co to jest nędza - niech razem z nami od dziś oszczędza!" Przygotowali go członkowie SKO - uczniowie kl. IIIa z wychowawczynią i panią pedagog.

0

Honorowy Obywatel Gminy Celestynów

Dnia 19.10.2012 w naszej szkole odbyło się uroczyste przekazanie tytułu "Honorowego Obywatela Gminy Celestynów" przyjacielowi naszej szkoły, panu Wojciechowi Siedleckiemu. Na tę uroczystość przybyło wielu zacnych gości. W związku z tym nasi uczniowie przygotowali okolicznościowy występ pod kierunkie ...

0

Ślubowanie klas pierwszych

W październiku, w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Nasi najmłodsi koledzy pięknie zaprezentowali swoje umiejętności. Otrzymali tarcze i stali się prawdziwymi uczniami naszej szkoły. Na tę uroczystość przybyli rodzice naszych pierwsz ...

0

Złota odznaka

Dnia 13.10.2012 nasz opiekun SKO otrzymał "Złotą odznakę" w Konkursie dla opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności za pracę na rzecz edukacji ekonomicznej i upowszechnianie idei oszczędzania wśród uczniów. Gratulujemy!

0

Sprzątanie świata

Tradycyjnie, we wrześniu uczniowie naszej szkoły włączają się do akcji "Sprzątanie świata". Podczas lekcji wychowawczych uczniowie klas IV - VI wyruszyli sprzątać wyznaczone tereny znajdujące się poza terenem szkolnym. Nasi młodsi koledzy zadbali o czystość wokół szkoły.

0

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

W miesiącu wrześniu pani pedagog i nasi wychowawcy omawiali z nami zasady bezpiecznego zachowania się na drodze. Większość z nas przychodzi do szkoły pieszo. 14.09 gościliśmy w szkole panią Anię - policjantkę z Otwocka. Pani Ania spotkała się z uczniami klas I - III , aby porozmawiać o bezpiecze ...

0

Spotkania z pracownikami banku

Na wrześniowym zebraniu z rodzicami gościliśmy Panią Dyrektor banku PKO BP w Otwocku. W swoim krótkim wystąpieniu przybliżyła rodzicom naszych uczniów nowe zasady oszczędzania w SKO. Przez cały miesiąc mieliśmy kontakt z doradcą finansowym, który pomagał wdrożyć nowy system oszczędzania w naszej ...

2
1