1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
12
Blog SKO

SKO Stary Bidaczów

SKO Stary Bidaczów

W naszej szkole bardzo prężnie działa Szkolna Kasa Oszczędności. Już uczniowie oddziału przedszkolnego uczą się systematycznego oszczędzania, poznają prawdziwą wartość pieniądza, biorą udział w licznych akcjach związanych z zarobkowaniem i wspomaganiem innych. Nasze hasło brzmi: "Szkolna kasa oszczędności w każdej klasie niech zagości". Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego bloga!

Nasza klasa, czyli świat pieniędzy, banków i oszczędności.

Promocja idei oszczędzania poprzez zabawę oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć, jak: PIENIĄDZ, OSZCZĘDZANIE, BANK.

27

Brązowa odznaka dla opiekuna SKO Stary Bidaczów

Opiekun SKO naszej szkoły otrzymał Brązową Odznakę z rąk Dyrektora Biura Innowacji za szczególne zasługi w procesie edukacji ekonomicznej uczniów.

2

Pasowanie na członków SKO

"BĘDZIEMY SOLIDNYMI UCZNIAMI I CZŁONKAMI SKO" - to motto pierwszoklasistów.

3
1